Right menu


Aktualnie znajdujesz się: Strona główna >> Serwis informacyjny >> Wydarzenia

Wydarzenia

09 Maja 2014 - KPP Słubice

Rekord Polski w rzucie dyskiem w kategorii W+45 ustanowiła asp. Małgorzata Krzyżan z Komendy Powiatowej Policji w Słubicach.

09 Maja 2014 - KPP Słubice

Dzisiaj w Komendzie Powiatowej Policji w Słubicach odbyły się Eliminacje Powiatowe XV edycji Wojewódzkiego Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie "Bezpieczne Wakacje z Lupo". Celem Turnieju jest ograniczenie przestępczości oraz zjawisk patologicznych wśród dzieci i młodzieży.

09 Maja 2014 - KPP Słubice

Wczoraj/08.05.2014r./ w Komendzie Powiatowej Policji w Słubicach odbyła się debata poświęcona przestępczości nieletnich. Celem spotkania było omówienie zjawiska demoralizacji i przestępczości nieletnich, podsumowanie dotychczasowej współpracy z ustawowo powołanymi w tym zakresie podmiotami i wypracowanie wspólnych procedur postępowania w określonych sytuacjach w oparciu o istniejące przepisy prawne.

07 Maja 2014 - KPP Słubice

Wczoraj/06.05.14r./ w Komisariacie Policji w Rzepinie odbyła się uroczystość objęcia stanowiska Komendanta Komisariatu. Nowym przełożonym funkcjonariuszy w Rzepinie będzie asp.szt. Ryszard Świerczek.

24 Lutego 2014 - KPP Słubice

W piątek/21.02.2014r./ w Kostrzynie n/O, służby mundurowe spotkały się, aby wyłonić najlepszą drużynę halowej piłki nożnej. Tytuł wicemistrza zdobyła reprezentacja Komendy Powiatowej Policji w Słubicach.

18 Lutego 2014 - KPP Słubice

Policjanci z powiatu słubickiego podsumowali swoją pracę za 2013 rok podczas narady rocznej. W spotkaniu uczestniczył I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji, mł. insp. Mirosław Domański.

31 Stycznia 2014 - KPP Słubice

Dzisiaj w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. Stanisława Staszica w Rzepinie odbyło się uroczyste ślubowanie uczniów pierwszej klasy o profilu policyjnym.

28 Stycznia 2014 - KPP Słubice

Nagrody pieniężne i podziękowania w uznaniu za wkład pracy na rzecz społeczności lokalnej otrzymali słubiccy policjanci na dzisiejszej sesji Rady Powiatu, która odbyła się w Starostwie Powiatowym w Słubicach.

22 Stycznia 2014 - KPP Słubice

W sobotę/18.01.2014r./ w hali sportowej przy Gimnazjum nr 1 w Słubicach, służby mundurowe spotkały się, aby wyłonić najlepszą drużynę halowej piłki nożnej. Tytuł mistrza zdobyła reprezentacja Komendy Powiatowej Policji w Słubicach.

20 Grudnia 2013 - KPP Słubice

Zgodnie z wieloletnią tradycją również i w tym roku, w okresie poprzedzającym Święta Bożego Narodzenia, w Komendzie Powiatowej Policji w Słubicach mundurowi i pracownicy cywilni wzięli udział w uroczystym spotkaniu opłatkowym.