Turniej Piłki Nożnej rozstrzygnięty

Data publikacji 24.02.2020

Słubiccy policjanci po raz kolejny uczestniczyli w turnieju piłki nożnej o puchar komendanta.

W sobotę, 22 lutego 2020 roku w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 3 w Nowej Soli odbył się Turniej Piłki Nożnej rozegrany o Puchar Komendanta Powiatowego Policji   w Nowej Soli. Podczas spotkania nie zabrakło ekscytującej gry, emocji i zabawy. W finale zwyciężyli funkcjonariusze z KPP Nowa Sól. Tuż za nimi uplasowała się „Nasza” drużyna z  Komendy Powiatowej Policji w Słubicach, natomiast trzecie miejsce zajęli zawodnicy z Państwowej Straży Pożarnej w Nowej Soli. Królem Strzelców w sobotnich rozgrywkach został  sierż. Mateusz Świątek, który zeprezentował naszą drużynę.

Odbywające się Turnieje w środowisku  policyjnym to bardzo istotne wydarzenia, kształtujące kulturę organizacyjną formacji. Turniej popularyzuje sport, a w szczególności piłkę nożną, która cieszy się niewątpliwie największym zainteresowaniem w środowisku policyjnym oraz wśród innych służb mundurowych. Poza aspektem sportowym, spotkanie miało także na celu integrację formacji mundurowych.

Źródło: mł. asp. Ewa Murmyło